Музичний лекторій № 2

Етелла Чуприк Етелла Чуприк Народилася 1964 року у місті Виноградово Закарпатської області. Розпочала грати на фортепіано у трирічному віці, а в п’ять років виступила зі своїм першим концертом з творів Шуберта і Шопена. Після закінчення Музичного училища у 1986 р. поступила до Львівської консерваторії ім. М. Лисенка. 1988 року на Конкурсі ім. М. Лисенка отримала І Премію, 1990 р. отримала ІІІ Премію на Конкурсі ім. С. Рахманінова у Москві, а також була лауреатом багатьох різних конкурсів і стипендіатом Асоціації Ріхарда Вагнера в Байройті. Піаністка є також членом журі Конкурсу ім. М. Лисенка і від 1996 р. віце-президентом Асоціації українських піаністів. Гастролювала з симфонічними оркестрами в Європі і виступала з такими диригентами як Джансуг Кахідзе, Федір Глущенко, Володимир Сіренко, Андраш Лізеті, Єжи Сальваторскі, Богуслав Мадей, Владімір Понькін, Роберт Кеніг та ін. В її репертуарі близько 300 сольних творів і понад двадцять концертів для фортепіано з оркестром. Здійснила записи 13 компакт-дисків. Діапазон програм Етелли Чуприк сягає від Д.Скарлатті до К.Дебюссі, від Л.ван Бетховена до С.Рахманінова, від М.Лисенка до В.Балея. Заслужена артистка України.
 
 
 

Котлицька Ірина  (15.05.1986 р.н., смт.Маневичі, Волинської обл.) Солістка-вокалістка-бандуристка Волинської обласної філармонії. Закінчила Волинське державне училище культури і мистецтв (2005р.). Національну музичну академію України ім. П.І. Чайковського (2010р.)

За роки навчання та роботи у філармонії здобула перемогу та звання лауреата на обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах:

  • II премія обласного фестивалю «Золота підкова»     (м. Ковель,2001р.)
  • I преміявсеукраїнського конкурсу «Провесінь»           (м. Кіровоград,2005р.)
  • Лауреат всеукраїнського конкурсу-огляду «Нові імена» (м. Київ,2005р.)
  • II премія міжнародного конкурсу «Золота троянда» (м. Львів,2006р)
  • Диплом міжнародного конкурсу ім. В. Городовської (м. Москва,2008р)
  • I премія обласного конкурсу солістів-вокалістів ім. В. Бобицького (м. Луцьк,2012р.)
  • II премія всеукраїнського конкурсу «Сучасне бандурне мистецтво» (м. Київ,2012р.)
  • I премія всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу виконавців на народних інструментах «Мереживо» ім. О. Степанова (м. Рівне, 2013 р.)
  • II премія обласного фестивалю-конкурсу «Ти не згасла, зоре ясна» ім. О.Самохваленка (м. Луцьк, 2013 р.)

За період творчої кар’єри неодноразово брала участь у концертах та фестивалях, що проводились на території України та за її межами (Білорусія,Польща,Литва,Лівія). В її репертуарі вітчизняна, зарубіжна класика, твори сучасних композиторів, обробки українських народних пісень під  власний супровід бандури.

 

Чайка Вікторія

Чайка Вікторія Народилась 20 травня 1988року (с.Єлізаветин Рожищенського р-ну, Волинської обл.)

Солістка-вокалістка Волинської обласної філармонії.  У 2007 році закінчила Луцький педагогічний коледж та у 2011 році НПУ ім.М.П.Драгоманова, інститут мистецтв (кафедра теорії та постановки голосу).  Під час навчання брала активну участь не лише як вокалістка, але й як актриса у аматорському героїчному театрі "Пам"ять".  Є лауреатом I ступеня XVIIIвсеукраїнського конкурсу Т.Шевченка (2009 р.). У 2014р. стала лауреатом ІІІ премії ІІміжнародного фестиваль-конкурсу "Перлини мистецтва" м.Львів. В її репертуарі є твори твори сучасних композиторів, обробки українських народних пісень, вітчизняна та зарубіжна класика.