Хвала Всевишньому ‒ засобами духовної музики

Наступна після Великодня неділя у православних зветься Антипасхою (що означає “замість Пасхи” або “подібна до Пасхи”), Провідною неділею (позаяк відкриває поминальний тиждень), а також Фоминою неділею ‒ на честь апостола Фоми, який був відсутній під час першого явлення Ісуса Христа учням після Воскресіння, а тому звістку про цей факт сприйняв із сумнівом. 

Під час другого свого з’явлення Спаситель звернувся до Фоми: “Простягни свого пальця сюди, та на руки Мої подивись. Простягни й свою руку, і вклади до боку Мого. І не будь ти невіруючий, але віруючий!” (Ів., 20: 27). Торкнувшись хресних ран Учителя, Фома вигукнув: “Господь мій і Бог мій!”. На це Спаситель відказав: “Тому ввірував ти, що побачив Мене? Блаженні, що не бачили й увірували!” (Ів., 20: 29).

Саме у православну Фомину неділю ‒ 9 травня, ‒ у Кафедральному костелі святих апостолів Петра і Павла (вул. Кафедральна, 6) відбудеться новий концерт духовної музики з циклу “Alleluia” (“Хваліте Господа”) за участі Академічного камерного оркестру “Кантабіле” (художній керівник ‒ народний артист України Товій Рівець) і солістів Волинської обласної філармонії ‒ народного артиста України Василя Чепелюка та Юлії Єфімчук.

У програмі прозвучать твори Йоганна Себастьяна Баха, Шарля Гуно, Вольфганга Амадея Моцарта, Джузеппе Верді, Джуліо Каччіні, Франца Шуберта, Астора П’яццоли, Мирослава Скорика, Ганни Гаврилець.

Ведуча концерту ‒ лауреатка обласної літературно-мистецької премії імені Агатангела Кримського Оксана Єфіменко.
Початок о 16.00.

Квитки продаються в касі філармонії на Театральному майдані.

УВАГА!!! У ЗВ’ЯЗКУ З НЕОБХІДНІСТЮ ДОТРИМАННЯ СОЦІАЛЬНОГО ДИСТАНЦІЮВАННЯ в приміщенні костелу, КІЛЬКІСТЬ КВИТКІВ ДЛЯ ПРОДАЖУОБМЕЖЕНА. Вхід – із ОБОВ’ЯЗКОВИМ дотриманням МАСКОВОГО РЕЖИМУ!

Телефони для довідок – 24-02-41, (095) 206-75-88, (097)757-32-31, (066) 174-80-20.