19 січня 2024 року в Палаці культури міста Луцьк відбулось урочисте закриття нового зимового фестивалю Волинської обласної філармонії «ЛуцькМузикФест». Його пріоритетами є відкриття нових імен українських виконавців, з метою підвищення соціального статусу професійного музиканта, а також створення нових музичних проектів. На концерті під назвою «Магія музики», під орудою Юрія Скрипника в єдиному ансамблі злилися величний орган, найніжніше сопрано та співучі голоси струнних інструментів, а надзвичайна різноманітність тембрової палітри, віртуозне виконання та чудова акустика зали подарували слухачам незабутні враження. 
       Розпочався концерт із Сюїти для струнних та органа Соль-мажор італійського композитора кінця XIX століття, видатного майстра оркестрування Отторіно Респігі. Вже з перших акордів публіка трепетно слухала музику, де своєрідно поєднувалися сучасна техніка письма, барвистість оркестрування та тяжіння до архаїчної мелодики, старовинних форм. Із запрошеним новим диригентом Юрієм Скрипником, який є головним диригентом Академічного камерного оркестру Рівненської обласної філармонії, ансамбль звучав особливо добре, натхненно та вільно. 
        Музична тканина напрочуд гарної оркестрової звучності, вражаюче ємних і барвисто рельєфних контрастів,  чудово трепетної візерунчастості виявилася притаманною оркестру і при виконанні музики наступних композиторів. Прикрасою вечора стала кантата № 84  "Я задоволений своїм щастям" Йоганна Баха для сопрано соло, де разом з камерним ансамблем, гарне за тембром і багатством сопрано співачки Юлії Єфімчук відкрилося публіці новими гранями. Елегійною задумою була овіяна музика вступної арії кантати, а під майстерним керуванням Юрія Скрипника партії голосу та акомпанементу (флейта Софії Свист, струнні та continuo Олени Мацелюх) зливалися у прозору поліфонічну музичну тканину. І навпаки, в другій арії панували світла радісна енергія, відтворена у швидкому темпі, з веселими перекличками сопрано, флейти та скрипки. І, нарешті, у фінальному хоралі перед глядачами постала справжня протестантська хоральна мелодія, де в строгому акордовому складі музики (флейта, струнні та орган дублювали хорові партії (Юлія Шумчук, Орест Шинкарук та Софія Свист) стриманий суворий колорит поєднувався з простотою та задушевністю народного співу. 
         Особливого колориту концерту надала одна з наймелодичніших українських колядок  «Спи, Ісусе, спи». Трагічна, насичена барвами розлогої гармонії, колядка-колискова в талановитому аранжуванні Юрія Скрипника не залишила байдужим нікого, змусила замислитись. 
         У другій половині ХХ століття музика німецького композитора Йозефа Райнбергера піддалася забуттю, але сьогодні переживає справжній ренессанс і є безсумнівно найціннішим доповненням до органної музики з часів Мендельсона. Блискучим фіналом концерту у виконанні камерного ансамблю «Імпреза» із солісткою Оленою Мацелюх, під орудою Юрія Скрипника, став  Органний концерт № 2 соль мінор, з характерним вдалим поєднанням сучасного романтичного духу, віртуозного контрапункту і гідного органного стилю. Своїми вправними пасами диригент зміг вдихнути свободу справжньої натхненної творчості оркестрантам, і результат виявився фантастично сильним та цілісним. 
      Блискучий виступ артистів Волинської обласної філармонії на сцені Палацу культури став не тільки святом, натхненням, а й потужною мотивацією до досягнення нових цілей! Для церемонії закриття фестивалю був запрошений відомий книговидавець Дмитро Головенко, який дякував артистам за прекрасну музику. Також від видавців міста він подарував диригенту Юрію Скрипнику книгу «Волинська обласна філармонія», зазначивши, що вона про тих, хто творить музику і про тих, хто несе її для нас, для громадян нашої України!

                                                                                                                                                                                          Валерія Бійо