Традиційним для фестивалю “Стравінський та Україна” стало проведення т. зв. “польських днів” ‒ концертів за участі виконавців із Республіки Польща. Зазвичай такі музичні зустрічі відбуваються в Кафедральному костелі святих апостолів Петра і Павла. Але “польський день”, який 28 жовтня  завершуватиме цьогорічну фестивальну програму ‒ буде винятком із загального правила: концерт відбудеться на сцені ВОЛИНСЬКОГО АКАДЕМІЧНОГО ОБЛАСНОГО ТЕАТРУ ЛЯЛЬОК.

Серед організаторів – Управління культури, з питань релігій та національностей Волинської обласної державної адміністрації, Волинська обласна філармонія, Генеральне консульство Республіки Польща у м. Луцьку та Департамент культури Луцької міської ради.

Упродовж дійства, свідками якого нас обіцяю зробити лауреати Нагороди імені Чеслава Нємена на фестивалі Польського радіо “Нова традиція” ‒ вокально-інструментальний дует Maniucha i Ksawery у cкладі відомої співачки, фольклористки, антропологині, етнологині, лауреатки Турніру справжніх музикантів у Щецині Манюхи Біконт та контрабасиста Ксаверія Войцінського, ‒ митці з Польщі презентуватимуть свій дивовижний альбом “Oj borom, borom…”, створений на основі автентичного фольклору Волинського Полісся.

Квитки продаються в касі філармонії на Театральному майдані.

УВАГА!!! У ЗВ’ЯЗКУ З НЕОБХІДНІСТЮ ДОТРИМАННЯ СОЦІАЛЬНОГО ДИСТАНЦІЮВАННЯ, КІЛЬКІСТЬ КВИТКІВ ДЛЯ ПРОДАЖУ – ОБМЕЖЕНА. Вхід – із ОБОВ’ЯЗКОВИМ дотриманням МАСКОВОГО РЕЖИМУ!

Телефони для довідок – 24-02-41, (095) 206-75-88, (097)757-32-31, (066) 174-80-20.