У Стародавньому Єгипті побудувала легенда про дивовижного птаха Фенікса, який, проживщи 500 років, прилітав до міста Геліополіса, де його спалювало сонце, після чого Фенікс воскресав із попелу і знову ставав молодим та прекрасним, щоб – через ті ж таки 500 літ, ‒ прилетіти до Міста Сонця й так само здійснити згадане містичне Таїнство.

Спроб витлумачити цю загадкову історію є чимало, але, якщо підходити до неї з суто мистецьких позицій – то на наш погляд, ідеться про невмирущість справжнього мистецтва, у чому б воно не виявлялося ‒ в малярстві та скульптурі, в літературі, в театральних дійствах, у музиці…

Мабуть, це й мали на увазі артисти струнного квартету Львівської національної філармонії, коли, створивши 2008-го року свій колектив, дали йому саме назву “PHOENIХ” (“Фенікс”). За час, що минув відтоді, музиканти з успіхом узяли участь у різноманітних фестивалях та конкурсах камерної музики не лише в Україні, а й у Польщі, Білорусі, Румунії, Греції, Італії, Швейцарії та інших країнах. Неодноразово гастролював цей колектив і в Луцьку.

26 листопада у Волинському академічному обласному театрі ляльок ‒ нова зустріч зі струнним квартетом “Фенікс” у складі Миколи Гав’юка (скрипка), Петра Тітяєва (скрипка), Вадима Педорича (альт) та Дениса Литвиненка (віолончель).

У програмі – твори Олександра Козаренка, Мирослава Скорика, Бориса Лятошинського.

Початок концерту о 18.00.

Квитки продаються в касі філармонії на Театральному майдані.

УВАГА!!! У ЗВ’ЯЗКУ З НЕОБХІДНІСТЮ ДОТРИМАННЯ СОЦІАЛЬНОГО ДИСТАНЦІЮВАННЯ, КІЛЬКІСТЬ КВИТКІВ ДЛЯ ПРОДАЖУ – ОБМЕЖЕНА. Вхід – із ОБОВ’ЯЗКОВИМ дотриманням МАСКОВОГО РЕЖИМУ!

Телефони для довідок – 24-02-41, (095) 206-75-88, (097)757-32-31, (066) 174-80-20.