У 1995 році вперше вийшов на сцену вокальний квартет «Акорд» Волинського державного університету імені Лесі Українки у складі Олега Гонтаря, Миколи Палія, Олександра Жданюка, Андрія Зарицького, під керівництвом Андрія Гордійчука. За час свого існування квартет Акорд виконав понад 100 творів різноманітних жанрів і стилів, був учасником понад 1000 концертів та літературно-музичних свят в Україні, Польщі, Німеччині, Білорусі, Литві, Естонії. Брав участь у творчих звітах художніх колективів Волинської області в Національному палаці мистецтв «Україна» (2001р., 2003р., 2009р.). Плідна співпраця з німецько-українською спілкою Bruckenschlag Ukraine (2001-2009рр.). Виступи з духовим оркестром повітряних збройних сил Німеччини (2005-2009рр.). Виступи на урочистостях з нагоди 10-ти річчя військово-морського флоту України (2001р. м. Севастополь), Європейському конгресі поліції (2004р. Польща, м. Люблін), в українському посольстві в Литовській республіці з нагоди Дня Незалежності України (2006р.).
Акорд став лауреатом 12 міжнародних та всеукраїнських конкурсів і фестивалів.
За час творчої діяльності записано чотири аудіо альбоми: «Встань, козацька славо!»(2001р.), «Благослови душе моя»(2003р.), «В любові освячуюсь»(2004р.), «Тобі, єдиній»(2006р.).
Акорд плідно співпрацює з тернопільською фірмою «Гроліс» Інструментальні аранжування переважної більшості творів виконав відомий в Україні аранжувальник Роман Сорока.
Тісна творча співпраця з волинськими співаками та музикантами. Постійно беруться в роботу нові твори сучасних композиторів, пісні минулих років, та народні пісні, аранжування до яких роблять Андрій Гордійчук і Олег Гонтар.
На даний час учасники квартету займаються концертною діяльністю в Україні та за кордоном, працюють над новим репертуаром. Не раз волинські співаки чули захоплені відгуки, що у них душа для пісні, а пісні для душі, і що вони не просто співають, а мов художники, малюють пісню. Справді, можливо як ніхто з співаків, учасники квартету дуже цікаво тембрально працюють над кожною мелодією. І тому-то таке відчуття, що образ пісні передають у барвах голосів.