10 червня 2024 року артисти Академічного оркестру «Кантабіле» на чолі з художнім керівником  Дар’єю Шевчук, концертною інтерактивною програмою «Viva la vida» («Хай живе життя!), подарували дітям свято музики та краси. Адже музиканти виступили перед учнями Луцького ліцею № 27 та гімназії № 3, котрі проводять свої канікули у літніх шкільних таборах.

     Упродовж концерту кожна композиція була представлена у легкій формі в супроводі захопливих розповідей. Програма концерту умовно була розділена на три блоки. Перша частина була присвячена нашій Україні. У натхненному виконанні оркестру «Кантабіле» із солісткою Тетяною Солонінко, Парафраз на тему Державного Гімну України «Ми-є!» Юрія Шевченка, звучав як тиха світла молитва за Україну до всього світу. Музиканти тонко передали своєю віртуозністю настрій урочистого Полонезу та жвавої Коломийки українського композитора, який став символом українського національного відродження в Галичині – Михайла Вербицького. Діти почули твір, присвячений захисникам України, - «Легендарні переможці» Кріса Томаса, а «Листок з альбому» композитора безмежного таланту, людини-легенди Мирослава Скорика, постав символом надії, бо на своїх малюнках для українських захисників, які зараз на передовій, юні патріоти пишуть листи з побажаннями перемоги та з проханням повернутися живими.

  У другому блоці концертної програми діти пересвідчились, що танцювальні жанри відрізняються вражаючим різноманіттям, від манірних стримано-аристократичних до жвавих бальних. Діти мали змогу насолоджуватися чарівними взірцями танцювальної музики у живому виконанні музикантів оркестру «Кантабіле» - вишуканим концертним вальсом Йоганна Штрауса «Весняні голоси», стрімким характерним галопом «Кимо Каймо» Бели Келлера. Своєрідною фарбою, пристрасною драмою влилося в цільну композицію концерту танго «Escualu” (“Акула») Астора П’яццолли, для скрипки з оркестром (солістка Марія Суворова).

      В заключному блоці концертної програми «Viva la vida” перед дітьми почали оживати дива. Оскільки слідом за музикою, у супроводі яскравого відеоряду, діти поринули у святкову пригоду, небачені світи та неймовірні історії. Це музика для справжніх шанувальників кіно, мультфільмів і навіть, відеоігор: музика з кінофільму «Бріджертони» Кріса Бауерса, з відеогри «Супер Маріо» композитора Кодзі Кондо. Особливо зачарувала улюблена музика з мультфільму «Крижане серце» Крістена Андерсона-Лопес. Апофеозом постав емоційний сингл британської рок-групи “Coldplay” “Viva la vida!” («Хай живе життя!»), що урочисто завершив цю теплу музичну зустріч.

     Музиканти оркестру «Кантабіле» дали можливість по-новому почути улюблені мелодії, а ще розвинути музичну чуттєвість, доторкнувшись до світу камерної оркестрової музики. Музиканти камерного оркестру «Кантабіле» подарували дітям свою любов до мистецтва та незабутню подорож у світ музики!